حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

سرقت از فروشگاه اپل نيويورك

cc0a3c06 c265 47bb 8363 73794506adad

اندازه فونت:

فروشگاه‌هاي اپل اهداف بسيار خوبي براي سارقين هستند و به همين دليل غالبا به‌شدت تحت محافظت مردان تنومند و قوي قرار دارند. با اين‌حال به‌نظر مي‌رسد تمام چيزي كه براي دستبرد زدن به يكي از اين فروشگاه‌ها لازم است، يك تي‌شرت آبي و كمي اعتماد به نفس خواهد بود.

اداره پليس نيويورك در جست‌وجوي يك سارق جسور است كه 19 گوشي آي‌فون به ارزش هزاران دلار را از يك فروشگاه اپل استور سرقت كرده است.

بر اساس گزارش‌هاي ارايه شده، مردي كه لباسي مشابه پرسنل فروشگاه اپل (تي‌شرتي كه تيم Apple Genius مي‌پوشند و لوگوي شركت اپل روي آن نقش بسته) را بر تن داشته، وارد يكي از فروشگاه‌هاي اپل در نيويورك شده است. اين شخص به سمت اتاق تعمير لوازم الكترونيكي رفته، 19 گوشي آي‌فون به ارزش بيش از 16000 دلار را از يك كشو برداشته و آن‌ها را به هم‌دست خود داده است. مرد دوم اين گوشي‌ها را زير پيراهن خود مخفي نموده و سپس هر دو نفر از فروشگاه خارج شده‌اند.

پيدا كردن تي‌شرتي كه پرسنل اپل استور به تن مي‌كنند كار چندان دشواري نيست و غالبا در eBay يا ساير فروشگاه‌هاي آنلاين و عمومي در كنار نمونه‌هاي كپي كه شباهت ظاهري زيادي به تي‌شرت اصلي دارند فروخته مي‌شوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین