حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

رونمایی از بازارگاه اینترنتی حمل و نقل کالا

dsfr 53 1461527213

اندازه فونت:

نخستین بازارگاه هوشمند و اینترنتی حمل و نقل کالا رونمایی شد.

به گزارش دانشمندآنلاین، در نشست خبری که امروز در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. بازارگاه هوشمند و اینترنتی حمل و نقل کالا با نام ترابرنت با حضور مدیرکل تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران عامل شرکت‌های حصین قشم و سامیکس و با حضور اصحاب رسانه رونمایی شد.

با استفاده از این اپلیکیشن‌، صاحبان کالا، رانندگان، باربری‌ها و ترخیص کاران بستری مناسب برای ارتباط خواهند داشت تا با اعلام کالا، آن را بار کرده و حمل آن انجام شود.

دکتر اسماعیل قادری فر، مدیر کل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اپلیکیشن ترابرنت را راهی برای ساده سازی فرایند جابجایی و حمل کالا عنوان کرد و اظهار داشت که ترابرنت می‌تواند خدمات با کیفیت جابجایی با قیمت‌های مقرون به صرفه را برای متقاضیان انجام دهد.

در ادامه، کیوان جعفری مدیرعامل شرکت ترابرنت در این باره گفت، کار ما تمرکز بر توسعه سرویس‌های ارزش افزوده در حوزه حمل و نقل است. وی گفت، در واقع با تمرکز بر روی تکنولوژی‌های ردیابی، ضمن نظارت مستمر بر کالا، هزینه حمل و نقل هم به شدت کاهش خواهد یافت.

وی افزود،  صاحبان کالا با استفاده از این اپلیکیشن و از طریق اینترنت می‌توانند موقعیت مکانی کالای خود را در تمام ساعات بر روی نقشه مشاهده کنند.

در ادامه این نشست خبری، مسعود آراسته مدیر عامل مجموعه حصین قشم گفت، این مجموعه در سال‌های اخیر یکی از مجموعه‌های فعال حوزه فناوری اطلاعات بوده است، ارائه بیشتر کارت‌های سوخت، بسیاری از تراکنش‌های پرداخت و یا نرم‌افزارهای موبایلی از جمله فعالیت‌های این شرکت بوده است.

وی افزود، حصین قشم یکی از شرکت‌های شرکت‌ کننده در این طرح است که راه بسیاری در پیش رو دارد، وی اظهار امیدواری کرد که با هم افزایی بتوان این کار بزرگ را که منافع ملی زیادی دارد، پیش برد.

 

ترابرنت با معرفی انواع ناوگان حمل ونقل جاده‌ای مجهز و استاندارد، امکان ارائه خدمات مطمئن، باکیفیت و ایمن را در یک فضای رقابتی برای صاحبان کالا فراهم می‌کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین

لینک کوتاه