حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

كامنت‌هاي روي اكانت اينستاگرام خود را مديريت كنيد

101007485 insta large trans++ZgEkZX3M936N5BQK4Va8RWtT0gK 6EfZT336f62EI5U

اندازه فونت:

آيا از كامنت‌هاي ثبت شده براي پست‌هاي اينستاگرامي خود ناراضي هستيد؟

 به گزارش دانشمند آنلاين به نقل از سايت Phonearena، به‌زودي اينستاگرام به‌شما امكان مي‌دهد تا خودتان آن‌ها را مديريت كنيد. همچنين در صورت تمايل مي‌توانيد امكان ثبت كامنت را به‌كلي براي سايرين غيرفعال كنيد. اينستاگرام كه يك سايت اشتراك‌گذاري عكس و ويديو است، به اين نكته اشاره مي‌كند كه عبارات و جملات مختلف در بين افراد و مكان‌هاي گوناگون داراي مفهوم متفاوتي هستند، بنابراين صاحب اكانت بايد قادر به ويرايش كامنت‌ها باشد.

در حالي كه اينستاگرام هنوز ويژگي جديد را به‌طور كامل راه‌اندازه نكرده است، اما به شخصيت‌هاي مشهور و مشتركين با حجم فعاليت بالا فرصت داده تا قبل از ديگران آن را آزمايش نمايند. در نهايت تمام مشتركين در طول چند ماه آينده اين ابزار ويرايشي را در اختيار خواهند داشت. كاربران همچنين مي‌توانند براي هر پست به‌طور جداگانه تصميم بگيرند كه آيا تمايل دارند كامنت‌هاي مربوط به آن را دريافت كنند يا خير.

Nicky Jackson Colaco سرپرست خط‌مشي عمومي اينستاگرام در اين زمينه مي‌گويد: «هدف ما اين است كه اينستاگرام را به يك محل دوستانه، مفرح و از همه مهم‌تر امن براي كاربران تبديل كنيم. ما تدريجا گزينه‌اي براي مديريت تجربه كامنت را در اختيار اكانت‌هايي با حجم بالاي رشته‌هاي كامنت قرار داده‌ايم. به‌اين ترتيب با آموختن نكات تازه‌تر، بهبود تجربه كامنت را براي جامعه گسترده‌تر خودمان ادامه مي‌دهيم».

 اينستاگرام با بيش از 500 ميليون كاربر ماهانه با موضوعاتي مانند توهين به مشتركان و آزار آن‌ها توسط ساير كاربران در بخش كامنت‌هاي يك پست مواجه است. اين سرويس با تامين امكان مديريت كامنت‌ها براي كاربران خود، مجبور نيست در چنين مواردي دخالت كرده يا در مورد يك كامنت خاص موضع‌گيري نمايد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین