حالت شب
منو
موضوعات
banner
Tahririe

نفری بعدی که در گات کشته می‌شود، چه کسی است؟

DJIr6WuW4AEuvAo

اندازه فونت:

نفری بعدی که در سریال گیم آف ترونز کشته می‌شود، دنریس تارگین است.

 به گزارش دانشمند آنلاین، جورج ریموند ریچارد مارتین، نویسنده مجموعه کتاب‌های ترانه یخ و آتش که بیشتر را با سریال گیم آف ترونز می‌شناسند، همیشه سعی بر این داشته تا با حوادث غیرقابل پیش‌بینی خوانندگان و بالطبع تماشاگران این مجموعه را بهت زده کند. یکی از این حوادث کشته شده قهرمانان و شخصیت‌های مثبت و منفی این مجموعه است که گاهی با بیرحمی تمام کشته می‌شوند. برای مثال می‌توان به کشته شدن ند و راب استارک، کال دروگو اشاره کرد.

در تحقیق جدیدی که انجام شده، محققان هوش مصنوعی با استفاده از ماشین لرنینگ، سیستمی طراحی کرده‌اند که می‌توان با آن مرگ شخصیت‌های داستان را پیش بینی کرد. ماشین لرنینگ توسط میلان جانوسوف در دانشگاه CEU مجارستان ساخته شده است.

این سیستم 27 ویژگی از جمله مقام شخصیت، جنسیت، فرهنگ، سن، اشراف زادگی، حضور در اپیزودها، تعداد کشته شده‌های وابسته به آن شخصیت، محبوبیت و ... را درنظر می‌گیرد و تحلیل می‌کند تا از بین 2000 کاراکتر مجموعه، قربانی بعدی را انتخاب می‌کند.

شاید برای بسیاری از طرفداران این مجموعه دردناک باشد اما براساس خروجی‌های به دست آمده از ماشین لرنینگ، احتمال مرگ دنریس تارگرین به 91 درصد می‌رسد.

زمستان می‌آید و افراد محبوب دیگری کشته خواهند شد.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

تلگرام گوگل پلاس لینکدین